Logo

DĖMESIO

 

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijomis Valstybinė miškų tarnyba priima lankytojus aptarnavimo padaliniuose visoje Lietuvoje, tačiau gyventojų patogumui ir toliau teikiame visas paslaugas nuotoliniu būdu!

Visos konsultacijos ir informacija (darbo valandomis) Valstybinėje miškų tarnyboje ir Valstybinės miškų tarnybos Miškų ūkio priežiūros skyriaus regionuose (priėmimo dienomis) teikiamos tik iš anksto užsiregistravus.

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. keičiasi paslaugų teikimo tvarka Valstybinėje miškų tarnyboje ir jos regioniniuose centruose, susijusi su Lietuvos Respublikos Vyriausybės įtvirtintu reikalavimu turėti galimybių pasą. Nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. visos kontaktinės (ne nuotolines) paslaugos, bus teikiamos asmenims vyresniems nei 16 metų, uždarose erdvėse, tik su galimybių pasu, ES skaitmeniniu vakcinacijos pažymėjimu arba dokumentu, įrodančiu, jog lankytojas/interesantas tikrinosi, ar neserga COVID-19, kaip yra numatyta Vyriausybės nutarime.

Prašymus ir visus būtinus dokumentus ir toliau galima siųsti elektroniniu paštu vmt@amvmt.lt arba naudojantis e. pristatymo sistema https://epristatymas.lt/

Su darbuotojais galite susisiekti el. paštu arba mobiliaisiais telefonais, kurie nurodyti Valstybinės miškų tarnybos kontaktuose.


2016 m. birželio 01-02 d. Kroatijoje Zagrebe įvyko Tarptautinis miškų inventorizacijos vaid-mens ŠESD apskaitoje aptarimo seminaras (The seminar on the importance of forest inventory data for fulfilling obligations under the UN Framework Convention on Climate Change, the Kyoto Protocol and EU legislation). Renginys organizuotas Kroatijos Respublikos aplinkos ir gamtos apsaugos minis-terijos (MENP) iniciatyva. Seminare dalyvavo ŠESD apskaitos ir miškų inventorizacijų atstovai iš Kroatijos, Austrijos, Slovėnijos, Čekijos ir Slovakijos. Lietuvą seminare atstovavo Valstybinės miškų tarnybos Nacionalinės miškų inventorizacijos skyriaus vedėjas Gintaras Kulbokas ir Miškų naudojimo ir statistikos skyriaus vyriausiasis specialistas Andrius Kuliešis. Lietuvos atstovai buvo pakviesti pagal Europos tyrimų centro prie Europos komisijos atstovų rekomendacijas siekiant perimti gerąją 2012-2016 metais nacionalinės ŠESD apskaitos vykdymo patirtį.
Pirma diena buvo skirta nacionalinių atrankinių ir sklypinių miškų inventorizacijų pristatymams bei jų tarpusavio sąsajų problematikai. Profesorius Andrius Kuliešis pristatė pranešimą „Nacionalinė miškų inventorizacija Lietuvoje, atrankos schema, teisinis pagrindas, problemos ir tobulinimo planai“. Antra diena buvo skirta ŠESD apskaitų tobulinimui ir nacionalinių miškų informacijos duomenų pa-naudojimo klausimams. Gintaras Kulbokas pristatė pranešimą Nacionalinės miškų inventorizacijos duomenų panaudojimas JT bendrosios klimato kaitos konvencijos ir Kioto protokolo ataskaitoms Lie-tuvoje, pagrindiniai pasiekimai ir iššūkiai“.
Rengiant išvadas konstatuota, kad šalys vykdydamos JT bendrosios klimato kaitos konvencijos ir Kioto protokolo reikalavimus, stengiasi panaudoti turimas duomenų surinkimo schemas ir informa-cines sistemas. Įvairios atskirų šalių Nacionalinių miškų inventorizacijų sistemos tinkamai panaudoja-mos ŠESD apskaitoje. Apibendrindamas seminaro darbą, ekspertas iš Austrijos miškų tyrimo centro Lietuvoje vykdomas sklypinę ir nacionalinę miškų inventorizacijas įvardijo kaip gerai suderintos miškų inventorizacijos sistemos pavyzdį. Taip pat įvardintos problemos: Nacionalinių miškų inventori-zacijų duomenų administravimas (skirtingi NMI ir ŠESD vykdytojai), politinio pasitikėjimo trūkumas NMI teikiamai informacijai ir ilgalaikis daugiatikslio miškų monitoringo uždavinių vystymas NMI sis-temoje (patirties trūkumas).

 

Apklausa

Kaip vertinate Valstybinės miškų tarnybos teikiamas paslaugas?
Kita, prašome įvesti žemiau:
914149686 [{"id":"10","title":"Puikiai","votes":"465","type":"x","order":"6","pct":35.600000000000001,"resources":[]},{"id":"9","title":"Gerai","votes":"170","type":"x","order":"5","pct":13.02,"resources":[]},{"id":"8","title":"Patenkinamai","votes":"141","type":"x","order":"4","pct":10.800000000000001,"resources":[]},{"id":"7","title":"Blogai","votes":"168","type":"x","order":"3","pct":12.859999999999999,"resources":[]},{"id":"6","title":"Labai blogai","votes":"304","type":"x","order":"2","pct":23.280000000000001,"resources":[]},{"id":"5","title":"Neturiu nuomon\u0117s","votes":"58","type":"x","order":"1","pct":4.4400000000000004,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 238 200 /index.php/component/communitypolls/?task=poll.vote MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.