Logo

DĖMESIO

 

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijomis Valstybinė miškų tarnyba priima lankytojus aptarnavimo padaliniuose visoje Lietuvoje, tačiau gyventojų patogumui ir toliau teikiame visas paslaugas nuotoliniu būdu!

Visos konsultacijos ir informacija (darbo valandomis) Valstybinėje miškų tarnyboje ir Valstybinės miškų tarnybos Miškų ūkio priežiūros skyriaus regionuose (priėmimo dienomis) teikiamos tik iš anksto užsiregistravus.

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. keičiasi paslaugų teikimo tvarka Valstybinėje miškų tarnyboje ir jos regioniniuose centruose, susijusi su Lietuvos Respublikos Vyriausybės įtvirtintu reikalavimu turėti galimybių pasą. Nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. visos kontaktinės (ne nuotolines) paslaugos, bus teikiamos asmenims vyresniems nei 16 metų, uždarose erdvėse, tik su galimybių pasu, ES skaitmeniniu vakcinacijos pažymėjimu arba dokumentu, įrodančiu, jog lankytojas/interesantas tikrinosi, ar neserga COVID-19, kaip yra numatyta Vyriausybės nutarime.

Prašymus ir visus būtinus dokumentus ir toliau galima siųsti elektroniniu paštu vmt@amvmt.lt arba naudojantis e. pristatymo sistema https://epristatymas.lt/

Su darbuotojais galite susisiekti el. paštu arba mobiliaisiais telefonais, kurie nurodyti Valstybinės miškų tarnybos kontaktuose.


Šių metų gegužės 25 d. Valstybinės miškų tarnybos Miškų kontrolės skyriaus Kauno teritorinio poskyrio vyriausiasis specialistas Mindaugas Rubikas Kruonio seniūnijoje organizavo ir pravedė susitikimą su Kaišiadorių rajono privačių miškų savininkais. Susitikime taip pat dalyvavo Kaišiadorių miškų urėdijos Kruonio girininkijos girininkas Ginaras Gružauskas.
Susitikimo metu buvo aptarti Lietuvos Respublikos miškų įstatymo, Privačių miškų tvarkymo ir naudojimo nuostatų, Miško kirtimų taisyklių, Leidimų kirsti mišką išdavimo tvarkos, Miško atkūrimo ir įveisimo nuostatų, Apvaliosios medienos, pagamintos privačiuose miškuose, gabenimo tvarkos ir kitų teisės aktų pasikeitimai ir aktualijos.
Miško savininkams buvo priminta, kokiems miško kirtimams privalomi leidimai kirsti mišką, kokius kirtimus galima vykdyti pateikus pranešimą apie ketinimą kirsti mišką ir gavus suderinimą arba per 14 kalendorinių dienų negavus neigiamo VMT teritorinio poskyrio atsakymo, kokius kirtimus galimą vykdyti ir be leidimo kirsti mišką, ir be pateikto pranešimo.
Susitikime buvo apžvelgtos privačių miško savininkų teisės ir pareigos, fizinių ir juridinių asmenų neteisėta veika miškuose padarytos žalos aplinkai dydžiai, aptarta kaip tvarkyti miškus nepažeidžiant teisės aktų reikalavimų. Miško savininkams buvo priminta, kad pagal Miškų įstatymą iškirstas miškas turi būti atkurtas per 3 metus, kada mišką privaloma atkurti dirbtiniu būdu apželdinant kirtavietes, akcentuotas būtinumas atlikti miško želdinių, žėlinių priežiūrą, apsaugoti juos nuo žvėrių daromos žalos ir kiti aktualūs klausimai.
Taip pat miško savininkai buvo informuoti apie galimybę gauti Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramą už miško įveisimą ne miško žemėje, už atliktus jaunuolynų ugdymo kirtimus. Buvo atsakyta į miško savininkų užduotus gausius ir įvairius klausimus.
Dėkojame Kruonio kultūros centro direktorei Daivai Mockuvienei už suteiktas patalpas ir Kaišiadorių miškų urėdijos Kruonio girininkijos girininkui Gintarui Gružauskui už pagalbą organizuojant susitikimą.

 

Apklausa

Kaip vertinate Valstybinės miškų tarnybos teikiamas paslaugas?
Kita, prašome įvesti žemiau:
2007059876 [{"id":"10","title":"Puikiai","votes":"465","type":"x","order":"6","pct":35.600000000000001,"resources":[]},{"id":"9","title":"Gerai","votes":"170","type":"x","order":"5","pct":13.02,"resources":[]},{"id":"8","title":"Patenkinamai","votes":"141","type":"x","order":"4","pct":10.800000000000001,"resources":[]},{"id":"7","title":"Blogai","votes":"168","type":"x","order":"3","pct":12.859999999999999,"resources":[]},{"id":"6","title":"Labai blogai","votes":"304","type":"x","order":"2","pct":23.280000000000001,"resources":[]},{"id":"5","title":"Neturiu nuomon\u0117s","votes":"58","type":"x","order":"1","pct":4.4400000000000004,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 238 200 /index.php/component/communitypolls/?task=poll.vote MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.