Logo

DĖMESIO

 

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijomis Valstybinė miškų tarnyba priima lankytojus aptarnavimo padaliniuose visoje Lietuvoje, tačiau gyventojų patogumui ir toliau teikiame visas paslaugas nuotoliniu būdu!

Visos konsultacijos ir informacija (darbo valandomis) Valstybinėje miškų tarnyboje ir Valstybinės miškų tarnybos Miškų ūkio priežiūros skyriaus regionuose (priėmimo dienomis) teikiamos tik iš anksto užsiregistravus.

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. keičiasi paslaugų teikimo tvarka Valstybinėje miškų tarnyboje ir jos regioniniuose centruose, susijusi su Lietuvos Respublikos Vyriausybės įtvirtintu reikalavimu turėti galimybių pasą. Nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. visos kontaktinės (ne nuotolines) paslaugos, bus teikiamos asmenims vyresniems nei 16 metų, uždarose erdvėse, tik su galimybių pasu, ES skaitmeniniu vakcinacijos pažymėjimu arba dokumentu, įrodančiu, jog lankytojas/interesantas tikrinosi, ar neserga COVID-19, kaip yra numatyta Vyriausybės nutarime.

Prašymus ir visus būtinus dokumentus ir toliau galima siųsti elektroniniu paštu vmt@amvmt.lt arba naudojantis e. pristatymo sistema https://www.post.lt/lt/e-pristatymas

Su darbuotojais galite susisiekti el. paštu arba mobiliaisiais telefonais, kurie nurodyti Valstybinės miškų tarnybos kontaktuose.


Tęsiasi „Žinių radijo“ laidų ciklas „Apie mišką: trumpai ir aiškiai“. Trečiojoje šio ciklo laidoje buvo kalbama apie miškų kadastrą ir jo teikiamas paslaugas, laidos svečias – Valstybinės miškų tarnybos Miškų kadastro skyriaus vedėjas dr. Ričardas Beniušis.

„Miškų kadastras apima duomenų visumą apie Lietuvos miškus, jų nuosavybę, miško išteklių kiekį bei kokybę ir ekonominę vertę. Šis kadastras įsteigtas 2003 metais, jo turinį ir sudarymo tvarką nustato Vyriausybė. Kadastrą valdo Aplinkos ministerija, o tvarko – Valstybinė miškų tarnyba“, – pasakojo R. Beniušis.

Pasak Valstybinės miškų tarnybos Miškų kadastro skyriaus vedėjo, Miškų įstatymas nustato, kad miškų kadastras yra sudaromas valstybinės sklypinės miškų inventorizacijos pagrindu, jame yra užregistruojami miškų inventorizacijos grafiniai ir aprašomieji duomenys. „Miškų inventorizacijos metu miško masyvai yra skaidomi į miško kvartalus, o pastarieji – į miško žemės taksacinius sklypus, kurie išskiriami pagal miško žemės naudmenas, medynų rūšinę sudėtį, amžių, augimo sąlygas ir kitas charakteristikas. Miško žemės taksacinis sklypas ir yra miškų kadastro objektas, o šių objektų duomenys yra tvarkomi Miškų kadastre“, – teigė R. Beniušis.

Laidoje taip pat kalbėta apie tvarką, kai ne miško žemė apaugusi medžių savaiminukais įregistruojama Miškų kadastre ir kitose bazėse, dar klausytojai sužinojo atsakymą į klausimą, ar valstybė kompensuoja miškų savininkams už miškų inventorizaciją.

Trečiosios „Žinių radijo“ laidos „Apie mišką: trumpai ir aiškiai“ įrašą rasite čia:

 

Apklausa

Kaip vertinate Valstybinės miškų tarnybos teikiamas paslaugas?
Kita, prašome įvesti žemiau:
2135977960 [{"id":"10","title":"Puikiai","votes":"447","type":"x","order":"6","pct":35.850000000000001,"resources":[]},{"id":"9","title":"Gerai","votes":"167","type":"x","order":"5","pct":13.390000000000001,"resources":[]},{"id":"8","title":"Patenkinamai","votes":"136","type":"x","order":"4","pct":10.91,"resources":[]},{"id":"7","title":"Blogai","votes":"160","type":"x","order":"3","pct":12.83,"resources":[]},{"id":"6","title":"Labai blogai","votes":"281","type":"x","order":"2","pct":22.530000000000001,"resources":[]},{"id":"5","title":"Neturiu nuomon\u0117s","votes":"56","type":"x","order":"1","pct":4.4900000000000002,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 238 200 /index.php/component/communitypolls/?task=poll.vote MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.