Logo

DĖMESIO

 

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijomis Valstybinė miškų tarnyba priima lankytojus aptarnavimo padaliniuose visoje Lietuvoje, tačiau gyventojų patogumui ir toliau teikiame visas paslaugas nuotoliniu būdu!

Visos konsultacijos ir informacija (darbo valandomis) Valstybinėje miškų tarnyboje ir Valstybinės miškų tarnybos Miškų ūkio priežiūros skyriaus regionuose (priėmimo dienomis) teikiamos tik iš anksto užsiregistravus.

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. keičiasi paslaugų teikimo tvarka Valstybinėje miškų tarnyboje ir jos regioniniuose centruose, susijusi su Lietuvos Respublikos Vyriausybės įtvirtintu reikalavimu turėti galimybių pasą. Nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. visos kontaktinės (ne nuotolines) paslaugos, bus teikiamos asmenims vyresniems nei 16 metų, uždarose erdvėse, tik su galimybių pasu, ES skaitmeniniu vakcinacijos pažymėjimu arba dokumentu, įrodančiu, jog lankytojas/interesantas tikrinosi, ar neserga COVID-19, kaip yra numatyta Vyriausybės nutarime.

Prašymus ir visus būtinus dokumentus ir toliau galima siųsti elektroniniu paštu vmt@amvmt.lt arba naudojantis e. pristatymo sistema https://www.post.lt/lt/e-pristatymas

Su darbuotojais galite susisiekti el. paštu arba mobiliaisiais telefonais, kurie nurodyti Valstybinės miškų tarnybos kontaktuose.


Birželio 30 d. pasirašytos trijų už miškų, aplinkos apsaugos ir saugomų teritorijų kontrolę atsakingų institucijų – Aplinkos apsaugos departamento, Valstybinės miškų tarnybos ir Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos – bendradarbiavimo sutartys, kuriomis siekiama užtikrinti efektyvų ir savalaikį reagavimą fiksuojant ir sprendžiant aplinkos apsaugos pažeidimus miškuose ir saugomose teritorijose po liepos 1 d. įvyksiančių pokyčių.
„Tikiu, kad ši trijų institucijų partnerystė padės dar efektyviau užkardyti su aplinkos apsauga susijusius pažeidimus.  Po pertvarkos kontrolės funkcijos bus sklandžiai perimtos, o bendradarbiaujant pasieksime geriausių rezultatų aplinkos apsaugos kontrolės srityje“, – sakė Aplinkos apsaugos departamento direktorius Raimondas Sakalauskas.
Pasak Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos direktoriaus Alberto Stanislovaičio, net ir perdavę kontrolės funkcijas Aplinkos apsaugos departamentui, visais būdais pagelbėsime užkirsti kelią galimiems gamtosaugos pažeidimams saugomose teritorijose. Nacionalinių ir regioninių parkų, rezervatų direkcijos ir toliau organizuos prevencinius teritorijos patikrinimus, teiks informaciją, surašys pranešimus apie padarytą gamtai žalą bei perduos Aplinkos apsaugos departamento specialistams. Bendradarbiavimas tarp Aplinkos ministerijai pavaldžių įstaigų vyko ir anksčiau, bet dabar jis bus dar prasmingesnis.
Valstybės miškų tarnybos (VMT) direktorius Karolis Mickevičius pažymėjo, kad jų specialistai nuo liepos 1 d. regionuose ir toliau atliks daugybę darbų susijusių su miškų saugojimu, veiklos sąlygų miškuose nustatymu, savininkų, valdytojų konsultavimu. VMT specialistai, kaip ir anksčiau, didžiąją savo darbo laiko dalį praleis miške, todėl pastebėję galimai neteisėtus gamtos išteklių naudojimo atvejus, nedelsiant informuos kolegas iš AAD ir prireikus padės išaiškinti pažeidėjus. 
Šalys sutarė keistis informacija, bendradarbiauti ir pagal poreikį teikti pagalbą tiriant galimai padarytus administracinius nusižengimus bei nusikalstamas veikas aplinkos apsaugos ir gamtos išteklių naudojimo srityje. Taip pat – departamentui teikti informaciją apie pastebėtus gamtos išteklių naudojimą ir apsaugą reglamentuojančių teisės aktų galimus pažeidimus, žalą aplinkai.
Drauge bus konsultuojamasi teisės aktų taikymo klausimais, organizuojami darbuotojų kvalifikacijos tobulinimo mokymai. 
Pagal sutartį prevencijos tikslais šalys organizuos bendrus ar savarankiškus šviečiamuosius projektus ir renginius, paskaitas ūkio subjektams, kitoms tikslinėms grupėms. Bendradarbiaus su žiniasklaida šviesdamos visuomenę apie planuojamas bendras akcijas ir reidus, viešins informaciją apie bendradarbiavimo rezultatus.

 

Apklausa

Kaip vertinate Valstybinės miškų tarnybos teikiamas paslaugas?
Kita, prašome įvesti žemiau:
609219335 [{"id":"10","title":"Puikiai","votes":"447","type":"x","order":"6","pct":35.850000000000001,"resources":[]},{"id":"9","title":"Gerai","votes":"167","type":"x","order":"5","pct":13.390000000000001,"resources":[]},{"id":"8","title":"Patenkinamai","votes":"136","type":"x","order":"4","pct":10.91,"resources":[]},{"id":"7","title":"Blogai","votes":"160","type":"x","order":"3","pct":12.83,"resources":[]},{"id":"6","title":"Labai blogai","votes":"281","type":"x","order":"2","pct":22.530000000000001,"resources":[]},{"id":"5","title":"Neturiu nuomon\u0117s","votes":"56","type":"x","order":"1","pct":4.4900000000000002,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 238 200 /index.php/component/communitypolls/?task=poll.vote MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.